Usługa wybielania zębów

Jestem stomatologiem i posiadam swój własny gabinet. Zajmuję się leczeniem zachowawczym, oraz estetyką zębów. Do tych ostatnich zabiegów należy między innymi wybielanie zębów. Bardzo dużo pacjentów zapisuje się na zabieg wybielania, co bardzo mnie cieszy. Na dzień dzisiejszy mam dwie pacjentki, które będą miały wykonywane ten zabieg. Bardzo lubię go wykonywać. 

Zabieg wybielania zębów

warszawa wybielanie zębówPierwsza pacjentka była zapisana na rano. Pierwsze co, to musiałam obejrzeć jej uzębienie, czy nie ma jakichś ubytków. Okazało się, że może bezpiecznie przystąpić do zabiegu. Na początek wypłukała usta, a dopiero wtedy mogłam przystąpić do zabiegu. Miałyśmy już ustaloną metodę wybielania. Była to metoda z użyciem specjalnych pasków. Nałożyłam na paski specjalną masę, która będzie pod wpływem czasu, wybielać zęby. Nałożyłam je na zęby i wypuściłam pacjentkę do poczekalni. Te paski muszą być na zębach przez godzinę. Ja w tym czasie mogę obsługiwać innych pacjentów. W międzyczasie zajrzałam do Internetu, by sprawdzić, w jaki sposób zabieg jest przeprowadzany w innych gabinetach. Wpisałam więc w wyszukiwarkę: warszawa wybielanie zębów. Okazało się, że wszędzie ten zabieg przeprowadzany jest tak samo. Obsłużyłam jeszcze jednego pacjenta i poprosiłam wcześniejszą Panią. Zdjęłam paski z zębów i zauważyłam, że zęby są odrobinę bielsze. Taki zabieg trzeba jeszcze powtórzyć dwa razy, by efekt był lepszy.

Druga pacjentka również miała wybielanie zęby tą samą metodą. U niej lepiej było widać efekt, ale to wszystko dlatego, że swoje własne zęby miała jaśniejsze od poprzedniej pacjentki. Jej będzie potrzebny jeszcze jeden zabieg. Ogólnie obie Panie wyszły z gabinetu zadowolone, co spowodowało, że ja też jestem zadowolona. Zabieg wybielania tą metodą nie jest drogi.