Swój tablet musiałem oddać do naprawy

Jestem ogromnym fanem nowoczesnej elektroniki w każdej postaci. Dokładnie pamiętam jak w naszym kraju zaczęto sprzedawać laptopy, smartfony czy tablety. Zawsze muszę mieć sprzęt od topowych producentów. Nie żałuję pieniędzy na takie urządzenia, bo służą mi zarówno do pracy jak i do rozrywki. Całkiem niedawno kupiłem sobie jeden z najlepszych tabletów dostępnych na rynku. I może to zabrzmi niewiarygodnie, ale jest on właśnie naprawiany w serwisie.

Rozbiłem ekran w swoim nowym tablecie

naprawa tabletów w olsztynieJak kupiłem sobie ten nowy tablet to przez pierwsze dwa tygodnie praktycznie się z nim nie rozstawałem. Używałem go w domu, w pracy i na dworze – na przykład w trakcie odpoczynku na huśtawce czy hamaku. Potem przytrafiła mi się sytuacja, o której chciałbym jak najszybciej zapomnieć. Szedłem z dworu do domu z tabletem w ręce. Wystarczyła dosłownie chwila nieuwagi i mój tablet runął na ziemię uderzając z impetem ekranem o kostkę brukową. Tylko ja wiem co wtedy poczułem. Na szczęście szybko opanowałem emocje i od razu znalazłem serwis, w którym oferowana jest naprawa tabletów w Olsztynie. Zawiozłem do nich swoje urządzenie i poleciłem wymianę wyświetlacza na nowy. Pracownik serwisu powiedział mi, że taka wymiana potrwa około dwóch dni roboczych, bo muszą ściągnąć ekran. Tym bardziej, że wybrałem opcję naprawy na oryginalnych częściach, a więc ekran ściągany jest z magazynu centralnego producenta. Wymiana ekranu będzie mnie kosztować około tysiąca złotych, ale tablet kosztował ponad cztery tysiące, więc jest to bardzo opłacalne. Pracownik serwisu, w którym naprawiają tablety powiedział, że będzie on wyglądał i działał jak nowy. Czekam z niecierpliwością, bo jutro mam go właśnie odebrać z serwisu. Od razu poproszę o zabezpieczenie ekranu, a w internecie już sobie zamówiłem do niego pancerne etui.

To jest zazwyczaj tak, że im bardziej się na coś uważa tym łatwiej o chwilę nieuwagi. Z przyzwyczajenia do smartfona niosłem tableta tylko lekko go trzymając. No i stało się – wypadł na kostkę brukową. Na szczęście z naprawą takich urządzeń w Olsztynie nie ma najmniejszych problemów. Serwisów jest całkiem sporo i w każdym mogą naprawić urządzenie z wykorzystaniem oryginalnych części i podzespołów. Jak odbiorę tablet to od razu zabezpieczę go na wypadek kolejnej takiej sytuacji.