Aplikacja folii ppf na auto

Zakup nowego samochodu jest przeważnie dużą inwestycją, która tak naprawdę nigdy się nie zwróci. Już w momencie opuszczenia salonu, każdy pojazd traci dwadzieścia procent swojej wartości. Również każde uszkodzenie, znacząco pomniejsza wartość rynkową.

W czym pomagają folie ochronne ppf?

folia ppf warszawaOsoby, które planują sprzedać auto, przeważnie robią wszystko co mogą, aby maksymalnie podnieść jego wartość. Można odświeżyć wnętrze pojazdu, wymienić pokrowce na siedzeniach czy kupić nowe wycieraczki, ale to wszystko niewiele zmieni w ostatecznym rozrachunku. Najważniejszy jest lakier, ponieważ znacząco wpływa na wartość pojazdu. Najlepiej jest o niego dbać od samego początku, niż w trakcie użytkowania samochodu, maskować pojawiające się zarysowania. Kierowcy doraźnie stosują ogólnie dostępne preparaty, które rozwiązują problem na chwilę, natomiast trwałe efekty zapewni tylko folia ppf Warszawa jest miastem, w którym wykonamy ją w jednym z kilku salonów auto detailingowych. Jest to specjalna folia, która dobrze nałożona, idealnie przylega do karoserii i nie odkleja się nawet po kilku latach użytkowania pojazdu. Przede wszystkim, jej nałożeniem zajmują się profesjonaliści, którzy mają doświadczenie jak to zrobić, aby nie powstały nieestetyczne pęcherzyki powietrza. Wiele osób się obawia, że po czasie będzie się ona odklejać lub brzegi zaczną się strzępić, jednakże nic podobnego nie ma miejsca przy zastosowaniu folii ppf, która jest wyjątkowo wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne.

Powłoka lakiernicza ulega uszkodzeniom nawet podczas jazdy samochodem czy jego myciu, dlatego też jej zabezpieczenie powinno być priorytetem dla każdego właściciela pojazdu. Jedną z najlepszych metod jest właśnie folia ppf, którą aplikują salony auto detailingowe.