Dwa sposoby na zwiększenie polubień na Insta

W dobie tak potężnej ilości influencerów

, którzy prowadzą cieszące się ogromną popularnością konta na Instagramie mogłoby się wydawać, że wybicie się na ich tle jest praktycznie niemożliwe. Tymczasem jeżeli tylko wdrożymy kilka prostych kroków i sztuczek, algorytm instagrama będzie nas promował

cialis uk

, co poskutkuje dotarciem naszego konta do większej ilości użytkowników.

Jak zwiększyć zasięgi na Insta?

polubienia instagramZwiększenie zasięgów na Instagramie nawet, gdy nasze zdjęcia nie przekraczają setki polubień wcale nie musi być trudnym zadaniem. Wystarczy, że będziemy posługiwać się prostym schematem i będziemy w tym konsekwentni. Mimo zmieniającego się algorytmu wciąż jedną z najważniejszych rzeczy są polubienia Instagram pozwala nam je zdobyć zarówno za pomocą hashtagów, jak i promowania dlatego warto skorzystać z obu opcji. Używanie małych oraz średniej wielkości hastagów, czyli takich od około pięciu do pięćdziesięciu tysięcy pozwoli nam dłużej zatrzymać zdjęcie w sekcji nową dodanych. Ponadto najpopularniejsze zdjęcia w tych tagach mają mniej polubień aniżeli w przypadku dużych hastagów. Opcja promowania również jest ciekawym rozwiązaniem ponieważ już naprawdę niewielka kwota może sprawić, że nasze zdjęcia zyskają na polubieniach do takiego stopnia, że ich ilość się podwoi, czy wręcz potroi. Warto do takiej promocji wybrać najładniejsze fotki, które przyciągną nowych użytkowników na nasz profil.

Oprócz tych dwóch prostych sposobów warto oznaczać na naszych zdjęciach konta wyróżniające. Są to profile na instagramie, które wstawiają zarówno na story, jak i na swój profil fotki innych użytkowników. Konta te są tematyczne dlatego oczywiście powinniśmy oznaczać te, które wyróżniają zdjęcia, jakie i my robimy. Dla przykładu jeżeli często wstawiamy zdjęcia macro wówczas oznaczamy profile udostępniające zdjęcia macro.