Noclegi w hotelu – bezpieczne sefjy

Niestety, jak się ma dobrą pracę, to często jest tak, że zabiera ona trochę życia rodzinnego. To był jeden z powodów, dla których między innymi razem z rodziną nie wyjeżdżaliśmy zbyt często na jakieś wczasy. Moja praca wyglądała tak, że miałem też wiele do zrobienia zdalnie, siedząc w domu przy laptopie, więc można powiedzieć, że pracowałem cały czas.

Bezpieczne i porządne sejfy w hotelu

sejfy hoteloweKiedy w końcu miałem mieć okres wolnego, to zapowiedziałem żonie i dzieciom, że wybierzemy się na małe wakacje. Wybraliśmy miejscowość nad morzem i taki porządny hotel, by w sytuacji fatalnej pogody nadal mieć co robić w miejscu, gdzie się zatrzymamy. Gdy już wszystko było załatwione, nagle dostałem pilny telefon, że będę musiał zająć się bardzo dużą dokumentacją pewnego projektu. To mnie załamało, bo nie mogłem zrezygnować z wyjazdu. Poprosiłem kierownika, żebym mógł zrobić to zadanie zdalnie i postanowiłem, że spróbuję jakoś to załatwić w trakcie wyjazdu. Problemem było jednak to, że w ten sposób musiałem zabrać wiele ważnych dla firmy dokumentów. Postanowiłem, że zadzwonię do tego hotelu i zapytam się, czy mają sejfy hotelowe, by dla dodatkowego zabezpieczenia schować wszystko poufne w bezpiecznym miejscu, gdy z rodziną będziemy gdzieś wychodzić. Zapewniono mnie, że taki sejf będzie dla mnie dostępny, tak więc nieco się uspokoiłem, ale nadal uważałem, że dopóki tego nie zobaczę, to nie będę taki pewny siebie.

Dopiero kiedy z rodziną dojechaliśmy na miejsce, mogłem w końcu odsapnąć. Faktycznie hotel zapewnił nam dostęp do bardzo bezpiecznego sejfu, w którym mogłem chować wszelkiej maści wrażliwe dokumenty, gdy na nich nie pracowałem, a spędzałem akurat czas z bliskimi. W ten sposób mogłem w końcu połączyć pracę z przyjemnymi wakacjami.