Zaawansowane zegarki Garmina

Za jeden z największych mankamentów zegarków sportowych od dawna uważaliśmy brak kompatybilności z wyposażeniem. Oczywiście, same zegarki były niejednokrotnie przydatne, aczkolwiek nie mogły być łatwo sprzężone z większością sprzętu jaki jest przez nas używany w trakcie zadań. Nowe zegarki z serii Tactix pozwoliły na niemal całkowite wyeliminowanie tego problemu.

Nowoczesny zegarek dla służb mundurowych

tactix delta garminSeria zegarków Tactix, produkowana przez Garmina, jest skierowana przede wszystkim dla służb mundurowych i personelu bezpieczeństwa. Posiada bowiem te same funkcje, które zawarte są w większości zegarków sportowych, aczkolwiek każdy zegarek z tej serii jest nieporównywalnie bardziej wielozadaniowy a jednocześnie ogromnie odporny na uszkodzenia. Do każdego zegarka Tactix Delta Garmin dołącza również prosty program, za pomocą którego można bez trudu ściągnąć oprogramowanie służące do sprzężania zegarków z elementami wyposażenia. W ten sposób, zegarek Garmina może być używany jako wysokościomierz do spadochronu lub komputer do nurkowania, ale również jako wyposażenie nawigacyjne. Dzięki możliwości dopasowania jasności i kontrastu ekranu, wyświetlacz zegarka bez problemu może być używany w połączeniu z dowolnym noktowizorem, zarówno wyposażonym w miotacz ultrafioletu czy podczerwieni, jak i z pasywnymi wzmacniaczami obrazu. Zegarki niejednokrotnie służą jako centralne urządzenie sterujące większością sprzętu elektronicznego, jaki zabieramy ze sobą do pracy.

W przeciwieństwie do takiego wyposażenia, jednak, są one zdecydowanie wygodne i lekkie, nie obciążają dłoni i nie ograniczają możliwości manipulowania dłonią. Są też całkowicie bezprzewodowe, łącząc się z otoczeniem za pomocą sieci wifi, zgodnej ze standardami większości urządzeń elektronicznych.