Usługi doświadczonego projektanta wnętrz w Poznaniu

Mieliśmy duży dom, ale był zrobiony tak, jak miał to w planach deweloper. Bardzo zwarty konkretny układ oraz fakt, że szybko chcieliśmy się wprowadzić spowodował, że nie myśleliśmy nad aranżacją całości. Wszystko zostało zrobione prosto, bez dziwactw. Powiedziałabym klasycznie. Aż za bardzo. Mogliśmy od razu zamieszkać w domu, ale długo doskwierało mi to, że jest on taki nudny i niczym się nie wyróżniający. Stwierdziłam, że po tylu latach mieszkania, musimy dokonać generalnego remontu i stworzyć w tym miejscu nasz zupełnie nowy dom.

Doświadczenie w projektowaniu wnętrz w Poznaniu

doświadczony projektant wnętrz z PoznaniaMiałam tysiące pomysłów na minutę odnośnie tego, jak powinien wyglądać nasz dom od środka. Jednak na nic nie mogłam się zdecydować. Raz podobała mi się taka kuchnia, by po chwili decydować się na zupełnie inną. Mąż powiedział, że on kompletnie nie ma do tego głowy i zostawi wszystko mi. Ja początkowo myślałam, że temu podołam, ale stało się inaczej. Wtedy doszłam do wniosku, że potrzebny mi jest doświadczony projektant wnętrz z Poznania. Nie wiedziałam nawet, gdzie miałabym go szukać, więc od razu udałam się w kierunku mojej przyjaciółki z pracy. Wiem, że ona korzystała z pomocy jakiegoś doświadczonego projektanta, który przepięknie zaaranżował im ich mieszkanie. Kiedy zapytałam ją o niego, to od razu powiedziała, że bardzo dobrze, że w końcu zdecydowałam się na zmiany w domu i ten projektant na pewno sprawi, że mój dom stanie przepiękny do tego stopnia, że nawet sobie tego nie wyobrażam. Skontaktowałam się z nim i umówiłam w naszym domu, by mógł sam zobaczyć, na czym trzeba będzie pracować. Poprosiłam też męża, by był przy tym spotkaniu, żeby on także powiedział, czego by oczekiwał lub żeby po prostu zasugerował jakieś pomysły. Wspólna praca, szczególnie tych, którzy będą w tym miejscu mieszkać, zawsze wydawała mi się czymś kluczowym.

Gdy zobaczyliśmy propozycję projektu naszego domu, czyli dokładnej aranżacji wszystkich pokoi, to byłam w szoku, że można tak to wszystko przygotować. Projektantowi zajęło to bardzo krótko, a zrobił więcej niż ja przez kilka tygodni. Teraz widzę, że warto stawiać na fachowców, którzy mają już doświadczenie w swojej pracy i wiedzą, jak do niej podchodzić w taki sposób, by osiągać satysfakcjonujące wyniki.