Piętrowe łóżko z drewna

W końcu po latach wynajmowania mieszkań, wprowadziliśmy się z mężem i dziećmi do własnego mieszkania. Za kilka lat planujemy wybudować dom, jednak na razie cieszymy się trzypokojowym mieszkań, położonym w spokojnej i zielonej dzielnicy. Mieszkanie zakupiliśmy w stanie surowym, trzeba je więc było urządzić od podstaw. Najwięcej radości sprawiło mi aranżowanie pokoju naszych małych córek. Dziewczynki chodzą do przedszkola i uwielbiają oglądać bajki, szczególnie te o królewnach.

Piętrowe łóżko do nowego mieszkania

łóżka dziecięce piętrowe 160x80 z nadrukamiWłasne mieszkanie daje dużo możliwości i przede wszystkim swobodę w urządzaniu. Ja jestem wielką miłośniczą tematu związanego z architekturą wnętrz. Co prawda wiedzę zdobywam na własną rękę, jednak właśnie dzięki niej byłam w stanie od zera zaplanować wygląd naszego nowego mieszkania. Pokój moich córek był realizacją moich dziecięcych marzeń. Musiałam tylko znaleźć dla nich idealne łóżka, a najlepszy rozwiązaniem do niedużego pokoju okazało się łóżko piętrowe. Przez Internet udało mi się znaleźć łóżka dziecięce piętrowe 160×80 z nadrukami, które bardzo przypadły do gustu moim córkom. Łóżka są wykonane z jasnego drewna, a na każdym z nich znajduje się nadrukowany wizerunek postaci z wybranej bajki. Zamówiłam więc takie łóżko, a córki miały możliwość zdecydować o tym, co ma się znaleźć na wydruku. Piętrowe łóżko pomaga zachować sporo przestrzeni, dzięki temu byłam w stanie postawić w pokoju dodatkowe biurko tak, żeby każda z dziewczyn miała swoje. Dziewczyny bardzo ucieszyły się z łóżka piętrowego i, o dziwo, same ustaliły, która będzie spała na dole, a która na górze. Z czasem będą się zamieniać miejscami. Wybierając odcień drewna, z którego wykonane jest łóżko piętrowe, szukałam jak najjaśniejszego rozwiązania. Pomieszczenia w naszym mieszkaniu nie są zbyt duże, ważne jest więc zachowanie jasnej kolorystyki w celu optycznego powiększenia wnętrz.

Urządzając wnętrze pokoju moich córek w nowym mieszkaniu, szukałam optymalnych rozwiązań, które pozwoliłyby na uzyskanie jak największej przestrzeni. Dlatego zdecydowałam się na zakupienie dla nich łóżka piętrowego. Dziewczyny były zachwycone takim pomysłem, tym bardziej, że wybrane przeze mnie drewniane łóżko ozdobione jest nadrukami z postaciami z bajek. Kiedy zamawiałam łóżko ważna była dla mnie przede wszystkim jego jakość wykonania.