Gdzie będzie pasowała poduszka gwiazdka?

Poduszki to niezbędny element wyposażenia każdej sypialni, salonu i pokoju dziecięcego. Jeśli chodzi o te, które mają sprawować funkcję dekoracyjną, warto postawić na ich ciekawe kształty i materiały. Zwłaszcza dzieciom podobają się poduszki o niestandardowych fasonach, które jednocześnie ozdabiają ich pokoje. Popularne są zwłaszcza te z motywem kosmosu.

Ozdobna poduszka o oryginalnym kształcie

poduszka gwiazdkaPatrząc na niebo nocą wielu ludzi relaksuje się i zasypia bez najmniejszego problemu. Również w dziecięcych sypialniach motyw kosmosu jest dość popularny. Takie wzory możemy też z powodzeniem wprowadzić do salonu i gabinetu w formie ciekawej poduszki o niestandardowym kształcie. Coraz większą popularnością wśród miłośników oryginalnych elementów ozdobno-funkcjonalnych na łóżka i kanapy cieszy się poduszka gwiazdka. Przypomina ona element rozgwieżdżonego nocnego nieba, co gwarantuje ciekawy wygląd całej kanapie lub łóżku, a jednocześnie jest niezwykle wygodna. Sprawdzi się idealnie, jeśli w trakcie dnia zapragniemy uciąć sobie drzemkę. Występuje w wielu wariantach kolorystycznych i ma różne ciekawe desenie, które dopasujemy również do łóżeczka niemowlęcego. Te w wersji dziecięcej posiadają również wbudowaną pozytywkę, po naciśnięciu której dziecko usłyszy piękną melodię kołysanki. Jest to pomocny gadżet do usypiania dziecka. Może ono jednocześnie wsłuchać się w melodię i wtulić główkę w miękką powierzchnię poduszki.

Wykonana jest z miękkiego pluszowego materiału, który można czyścić wilgotną szmatką z odrobiną mydła w płynie. Szybko wysycha i nie brudzi się. Występuje też w wielu rozmiarach, które można z łatwością dopasować do rodzaju łóżka. Nie stwarza zagrożenia dla niemowląt, więc może być dekoracją pokoju dziecięcego bez względu na wiek dziecka.