Telefon po naprawie działa jak nowy

Parę miesięcy temu przedłużałam umowę na telefon komórkowy. Kiedy umowa na abonament się kończy zawsze staram się wybrać jakiś nowy model telefonu. Ostatnio nie wiedziałam na co się zdecydować i poprosiłam nawet mojego znajomego o pomoc. Krzysiek pracuje w serwisie i ma codziennie w pracy kontakt z różnymi markami telefonów. Często doradza mi jakie modele są warte swojej ceny i jakie warto sobie kupować. W dzisiejszych czasach można cieszyć się dobrymi markami. Telefony oferują dobre aparaty dzięki czemu można robić na prawdę profesjonalne zdjęcia z wakacji czy z różnych rodzinnych spotkań.

Znajomy naprawił mój telefon

naprawa telefonów Samsung WarszawaOgólnie byłam bardzo zadowolona z poleconego telefonu ale po kilku miesiącach zaczął być trochę wolny w obsłudze. Zauważyłam, ze w trakcie zmiany strony czy wyłączania poczty długo pracował i wszystkie czynności były trochę wolniejsze. Zdecydowałam się podjechać do znajomego, który zajmował się takimi naprawami. Wpisałam sobie w wyszukiwarce naprawa telefonów Samsung Warszawa żeby wiedzieć do której godziny jest otwarty jego sklep. Chciałam mu zrobić niespodziankę więc nie uprzedzałam go o mojej wizycie. Okazało się, że Krzysiek nie miał dzisiaj sporo pracy wiec ucieszył się, że go odwiedziłam i mieliśmy czas żeby trochę sobie pogadać. Znajomy dokładnie obejrzał telefon i stwierdził, ze dobrze byłoby mu na nowo wgrać system. Stwierdziłam, że może od razu się tym zająć ale zupełnie zapomniałam, ze mam na nim wszystkie zdjęcia. Na szczęście Krzysiek miał w pracy sporo różnych gadżetów, które można było u niego kupić. Zdecydowałam się na zakup usb i na ten klucz nagrał mi wszystkie zdjęcia i filmiki, które znajdowały się w pamięci telefonu. Kiedy już wszystkie moje ważne dokumenty były zapisane na usb znajomy zabrał się za wgranie nowego systemu. Po aktualizacji telefon chodził jak nowy.

Wszystkie czynności były płynne i nie miałam z nim już żadnego problemu. Krzysiek doradził mi żebym co jakiś czas zgrywała sobie zdjęcia i filmy na komputer bo kiedy telefon jest zapełniony to jest wolniejszy. Całkiem o tym zapomniałam. Ucieszyłam się, że miałam okazję zobaczyć się ze znajomym i fajnie spędzić popołudnie. Krzysiek mi pomógł i byłam mu za to bardzo wdzięczna. Jego usługi nie są drogie więc cieszyłam się, że zaoszczędziłam pieniądze. Bałam się, że będę musiała kupować sobie nowy telefon wiec tym bardziej cieszyłam się z zaoszczędzonych pieniędzy. Warto korzystać z dobrych fachowców, którzy znają się na swojej pracy i potrafią pomóc w każdej sytuacji.