Wysokiej jakości wagi kolejowe

Ilość ton, które są codziennie transportowane przez kolej, osiąga zawrotne ilości milionów ton. Aby móc odpowiednio zarejestrować ilości, które są przewożone, stosuje się odpowiednie wagi kolejowe. Poza samym ważeniem pozwalają one na rejestracje surowców oraz wyprodukowanych materiałów transportowych z zakładu produkcyjnego. Dzięki tego typu wagom z łatwością można zarejestrować ilość towaru podczas wysyłki oraz odbioru, a co za tym idzie, wspomagają one cały proces logistyczny przedsiębiorstw. Projektowane są z najwyższej jakości produktów oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty wag kolejowych.

Wagi kolejowe Kalisto

wagi kolejowe dynamiczneW naszej ofercie posiadamy różnego rodzaje wag. Są to między innymi wagi samochodowe, przemysłowe, a także wagi kolejowe dynamiczne. Wagi wykorzystywane w kolejnictwie charakteryzują się posiadaniem stalowego pomostu wagowego, który znajduje się pod szynami kolejowymi. Wcześniej wspomniany pomost znajduje się na czujnikach tensometrycznych, a te osadzone są na stabilnym podłożu. Do zbierania danych podczas ważenia służą czujniki podłączone do terminala wagowego. Wagi kolejowe mogą składać się z kilku pomostów, w zależności od długości wagonów. Do elektronicznego terminala wagowego zbierającego wszystkie dane można podłączyć komputer, a dzięki temu najbardziej potrzebny sprzęt biurowy jak drukarka, kamery przemysłowe etc. Nasza firma podczas montażu zapewnia pełen zakres usług, na co składa się: stalowy pomost wagi, przygotowanie terenu pod montaż wagi bez zezwolenia budowlanego, czujniki tensometryczne, głowicę odczytową, transport wagi, skrzynki łączeniowe, okablowanie, wypożyczenie wzorców masy do kalibracji i legalizacji wagi, montaż, uruchomienie i kalibracja systemu, a także legalizacja wagi w przypadku wag legalizowanych. Nasza firma jest nielicznym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w produkcji wysokojakościowych wag przemysłowych, samochodowych, taśmowych oraz kolejowych. W 2005 roku zyskaliśmy miano lidera produkcji wag samochodowych w Europie Środkowej i Wschodniej.

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty w pełni usatysfakcjonują Państwa oczekiwania. Zatrudnieni w naszej firmie eksperci z pewnością odpowiednio doradzą produkty, które posiadamy w ofercie, aby były dobrane zgodnie z wykorzystaniem. Po zakupie nasi pracownicy starannie zamontują wagę we wskazane przez Państwa miejsce. Gwarantujemy najwyższą jakość wag, na co składają się między innymi trwałość, solidność, a także precyzja ważenia. Czujniki tensometryczne, które są zamontowane w wagach, umożliwiają bardzo wysoką dokładność przeprowadzonych pomiarów. Zachęcamy do zapoznania się z nasza bogatą ofertą produktów oraz kontaktu.