Prowadzę profesjonalne, diagnostyczne kursy hipnozy

Oferuję specjalistyczne kursy hipnozy. przede wszystkim z moich szkoleń korzystają terapeuci, którzy lecza swoich pacjentów z różnych rodzajów depresji. Hipnoza jest bardzo przydatna w leceniu stanów depresyjnych, bo pozwala dotrzeć do źródła problemu. Jest o bardzo ważne, by mój kurs odbył się w odpowiednim terminie, by wszyscy uczestnicy mogli mieć dostęp do materiałów w domu.

Na czym polegają diagnostyczne kursy sprawdzonej hipnozy?

diagnostyczne kursy hipnozyPrzede wszystkim posiadam przygotowany cykl tematów, który ma zaznajomić osoby szkolące się z terminem hipnozy. jest to pojęcia bardzo rozbudowane, bo działa na wielu różnych płaszczyznach. Każdy uczestnik musi wiedzieć, do czego ma służyć hipnoza i jakie są jej odmiany. W zależności od tematyki, trochę inaczej wyglądają diagnostyczne kursy hipnozy. W leczeniu pacjentów z depresjami bardzo ważne jest, by terapeuta umiał działać na podświadomość pacjenta. Właśnie tego uczę na swoich kursach, bo to właśnie w podświadomości ukrytych jest bardzo wiele schematów zachowań, które bezpośrednio wpływają na poczuciu niższości, które tak często występuje u pacjentów z depresjami. Na kursach udostępniam profesjonalne materiały, a osoby biorące udział w nauce muszę z częścią zagadnień zapoznać się we własnym zakresie. Po prostu nie starczy mi czasu, by każdy temat poruszyć dogłębnie. Ceny kursów diagnostycznych są bardzo podobne, co innych kursów terapeutycznych. Różnią się jednak tematyką, a także praktyką, która jest tak kluczowa w tym temacie. Nie jest żadną tajemnicą, że hipnoza jest często wykorzystywaną metoda w walce z zaburzeniami nastroju. Na moim kursie można się też dowiedzieć, jakie pytanie zadać pacjentowi, by zrozumieć jego stan, a także dowiedzieć się, jaką  metodę terapeutyczna wybrać.

W leczeniu depresji bardzo ważna jest rozmowa  z pacjentem i motywowanie go do zmiany schematów myślowych. Odpowiednio przeprowadzony trans hipnotyczny potrafi w znakomity sposób uzyskać liczne informacje, które pomogą w zrozumieniu intencji pacjenta. Mowa tu właśnie o podświadomości, której schematy mają wpływ na zachowanie, a nie zawsze są świadome. Hipnoza jest bardzo przydatna w przypadku pracy z pacjentem zamkniętym w sobie, który nie chce ujawnić ważnych dla terapii informacji, bo tak bardzo się boi podjąć jakiegoś działania, że trach go stopuje.