Gdzie w Warszawie zrobię szkolenie BHP?

Pojawiła się dla mnie nowa szansa na rynku pracy. Mogłam zostać kierownikiem nadzorującym prace na hali przemysłowej. Była to dobrze płatna, ale niebezpieczna praca. Firma, która chciała mnie zatrudnić oferowała szkolenie BHP z zakresu pracy z maszynami i urządzeniami elektrycznymi, które mieli na stanie, ale szkolenie wstępne musiałam wykonać samodzielnie. Miało to być podstawowe szkolenie z zakresu pierwszej pomocy oraz pracy z urządzeniami i substancjami chemicznymi. 

Udało mi się zrobić szkolenie BHP w Warszawie

szkolenie wstępne bhp - warszawaBardzo zależało mi na tej pracy, dlatego musiałam jak najszybciej znaleźć firmę, które oferuje tego typu kursy. Nie miałam pojęcia, gdzie znajdę tego typu miejsce. Zależało mi jednak na tym, aby szkolenie odbywało się w Warszawie, ponieważ jednocześnie pracowałam w innym miejscu i zwyczajnie nie miałam czasu dojeżdżać nigdzie dalej. Poszukiwania tego typu miejsca rozpoczęłam od internetu. Włączyłam komputer i napisałam w wyszukiwarce słowa: szkolenie wstępne bhp – warszawa. Szybko udało mi się trafić na strony internetowe kilku firm tego typu. Jedna z nich oferowała takie podstawowe szkolenia BHP w bardzo dobrej, niskiej i przystępnej cenie. Jednakże, dużo bardziej niż niska cena, do wyboru tego miejsca przekonał mnie fakt, że najbliższe szkolenie zaczynało się już w ten weekend. Z tego co zauważyłam pozostały ostatnie wolne miejsca, dlatego zdecydowałam się od razu zapisać na kurs. Już wkrótce przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Przede wszystkim szkolenie było poprowadzone przez doświadczone osoby, które miały dużą wiedzę na dane tematy. Kurs składał się z części teoretycznej i praktycznej. Odbywało się ono w małych, kameralnych grupach dlatego każdy z uczestników mógł swobodnie się wypowiadać i zadawać pytania. Kurs trwał w sumie dwadzieścia godzin, a ja czuję, że nie były to zmarnowane godziny.

Naprawdę bardzo dużo nauczyłam się na tym szkoleniu. I to takich informacji, które faktycznie przydały mi się w mojej późniejszej pracy, bo w końcu udało mi się ją dostać. Byłam bardzo zadowolona z tego faktu. Szkolenie kończyło się egzaminem, który sprawdzał czy w odpowiednim stopniu przyswoiłam sobie wiedzę. Na zakończenie dostałam certyfikat, który znacznie przyczynił się do tego, że zostałam zatrudniona w nowej firmie.