Jak wprowadzić produkt na rynek?

Posiadam firmę w której produkuję naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów. Mimo panującego kryzysu gospodarczego, moja firma prężnie się rozwija, dzięki sprzedaży wysyłkowej produktów. Postanowiłem więc rozszerzyć moją działalność.

Nieoceniona pomoc agencji PR

agencja pr w warszawieMoi pracownicy stworzyli innowacyjną formułę peelingu do ciała, na bazie kory baobabu z różnymi dodatkami. Wraz z nową linią produktów, chciałem wprowadzić moją firmę do sklepów i drogerii stacjonarnych. Pomogła mi w tym przedsięwzięciu najlepsza agencja pr w warszawie. Jej pracownicy zaprojektowali nowe opakowania dla moich kosmetyków, żeby bardziej wyróżniały się wśród innych marek, a także żeby stworzyć spójny wizerunek mojej firmy w świadomości konsumentów. Promocja wprowadzanych na rynek kosmetyków objęła niemal wszystkie media. Agencja PR stworzyła dla mojej firmy profil na dużym portalu społecznościowym, zaprojektowała nową, bardziej przejrzystą i łatwą w obsłudze stronę internetową oraz stworzyła reklamy, pojawiające się w prasie i na billboardach. Zaglądałem czasem na profil firmy i zauważyłem, że z każdym dniem przybywa nam polubień, a pod wszystkimi postami pojawiały się komentarze od osób zainteresowanych kupnem produktów. Byłem pod naprawdę ogromnym wrażeniem pracy, jaką wykonał zespół pracowników agencji. Wykazali się oni prawdziwym profesjonalizmem, oraz pokazali, że nie bez powodu są najlepsi w branży. W zeszłym roku ta agencja dostała kilka najbardziej znaczących nagród w świecie public relations, więc są doceniani także we własnym środowisku.

Współpraca z agencją public relations pomogła mi wypromować kosmetyki mojej firmy, stworzyć własną, rozpoznawalną markę, poszerzyć teren moich działań, a także nawiązać dialog z potencjalnymi klientami. Sam nie osiągnąłbym tak wiele.