Najlepsze ściany wizyjne

Coraz częściej zamiast tradycyjnych reklam wywieszanych na billboardach widzimy ogromne monitory wyświetlające treści reklamowe. W dzisiejszym świecie, gdzie kluczową rolę odgrywają komputery, nie jest to nic dziwnego. Dlatego coraz więcej agencji reklamowych czy właścicieli biur lub centrów handlowych decydują się na takiego typu rozwiązania, gdyż zapewniają one dynamiczne wyświetlanie reklam, co bardzo przykuwa uwagę klientów. 

Ściany wizyjne z monitorów bezszwowych 

polecane monitory bezszwoweTakiego typu ściany wizyjne stało się bardzo popularne szczególnie w ciągu kilku ostatnich lat. Nie jest to nic dziwnego jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak bardzo potrafią one przykuwać uwagę klientów. Ponadto są dużo prostsze w obsłudze niż wielkoformatowe reklamy. Przede wszystkim nie wymagają ciągłego demontażu przy chęci zmiany treści reklamowej – jest to na dłuższą metę ogromna oszczędność, gdyż nie musimy wynajmować specjalnych firm zajmujących się tego typu usługami. Ponadto reklamy wyświetlane na tego typu urządzeniach znacznie bardziej przykuwają uwagę i wzrok przechodniów, dzięki temu mamy pewność, że to co chcemy pokazać, nie zostanie przez nikogo przeoczone. A jak działają takie ściany wizyjne? Warto wiedzieć, że są one zbudowane z mniejszych części, zwanych monitorami bezszwowymi. Skąd taka nazwa? Otóż chodzi o bardzo cienką ramkę otaczającą monitor, która pozwala na łączenie ich w dowolnie duże ściany wizyjne i wyświetlanie dowolnych treści, zarówno reklamowych jak i informacyjnych. Warto też rozejrzeć się za najlepszej jakości ekranami. Polecane monitory bezszwowe to takie, które są antyodblaskowe. Dzięki temu treści wyświetlane na ścianach wizyjnych będą doskonale widoczne nawet przy dużym oświetleniu. Takie ściany wizyjne nie są jednak używane tylko w branży reklamowej w centrach handlowych czy innych wielkich sklepach. Są wykorzystywane również w biurach czy salach konferencyjnych w mniejszych formatach. 

Ściany wizyjne są nowoczesną alternatywą dla tradycyjnych reklam wielkoformatowych. Pozwalają na wyświetlanie dynamicznych reklam, co znacząco wpływa na odbiór przez klientów. Ponadto takiego typu reklamy znacznie bardziej przyciągają wzrok i uwagę każdego przechodnia. Jest to doskonałe rozwiązanie w każdym nowoczesnych centrum handlowym.