Do czego służy dermapen?

Nasza skóra nieustannie się starzeje, ponieważ czas działa na naszą niekorzyść. Z wiekiem w skórze zachodzą nieodwracalne zmiany, przez które jest ona pomarszczona i obwisła. To zupełnie normalne zjawisko, choć u różnych ludzi, starzenie się skóry następuje z odmienną szybkością. U niektórych pań pierwsze zmarszczki są widoczne już przed trzydziestką.

Jak wygląda zabieg z użyciem dermapenu?

dermapen - sklep onlineWygląd naszej skóry w dużej mierze zależy od naszych genów, trybu życia i aktywności fizycznej. Oczywiście nie pozostają obojętne dla niej zanieczyszczenia znajdują się w powietrzu czy klimatyzacja zamontowana w pomieszczeniach. Pomijając te czynniki, ważna jest także codzienna pielęgnacja i zabiegi kosmetyczne stosowane raz na jakiś czas. Jak wiadomo, skóra w miejscu zranienia, szybko się regeneruje, aby w krótkim czasie na tym miejscu powstała nowa warstwa naskórka. Tą zależność wykorzystuje mezoterapia mikroigłowa, w wyniku której nasza skóra jest nakłuwana dziesiątkami maleńkich igiełek. Powstałe mikrouszkodzenia, skutecznie pobudzają skórę do wzmożonej produkcji kolagenu, który odpowiada za elastyczność i jędrność. Chcąc kupić dermapen – sklep online będzie najlepszym miejscem na zakupy, gdyż znajduje się w nim największy wybór tychże urządzeń w konkurencyjnych cenach. Jest to urządzenie, które wyglądem przypomina długopis z głowicą najeżoną maleńkimi igiełkami. Jest ono zasilane elektrycznie, dzięki czemu nakłucia są wykonywane z jednakową prędkością i naciskiem. Zabiegi z wykorzystanie dermapenu są prowadzone wyłącznie w salonach kosmetycznych, ponieważ musi go obsługiwać doświadczona osoba. Jego działanie wpływa na poprawę mikrokrążenia w skórze i dotlenienie tkanek, widoczne zmniejszenie zmarszczek mimicznych czy wyrzeźbienie owalu twarzy. Dermapen można stosować na twarzy, udach, pośladkach czy brzuchu.

Z każdym rokiem przybywa osób korzystających z tego urządzenia, ponieważ jest ono bardzo skuteczne. Dermapen pozwala na zlikwidowanie cellulitu, rozstępów, przebarwień na skórze czy nawet powoduje spłycenie blizn. Jest to profesjonalne urządzenie, które daje wiele korzyści. Sam zabieg odbywa się pod miejscowych znieczuleniem lub jedynie schłodzeniem skóry, aby moment nakłuwania być znacznie mniej odczuwalny. Już po pierwszym zabiegu widać efekty.