Regenerujące działanie kolagenu Linerase

Jednym z najczęstszych zabiegów przeciwstarzeniowych stosowanych w gabinetach kosmetycznych jest mezoterapia igłowa. Umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych bezpośrednio w tkanki skóry. Najczęściej preparaty bogate są w kwas hialuronowy, kolagen, mikroelementy i witaminy, a także inne substancje bioaktywne wpływające na procesy biologiczne zachodzące w komórkach. Mezoterapia polega na delikatnych nakłuciach specjalnymi urządzeniami lub za pomocą strzykawki.

Zabiegi z wykorzystaniem preparatu kolagenowego Linerase

regenerujący kolagen linerasePreparaty wprowadzane są śródskórnie i dzięki temu mogą intensywniej oddziaływać na tkanki. Jednym z najlepszych kosmetyków jest regenerujący kolagen Linerase, który rewitalizuje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej utraconą sprężystość, jędrność i naturalny blask. Wykazuje się wysoką bioaktywnością i skutecznie stymuluje produkcję nowych fibroblastów i włókien kolagenowych, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry i nadają jej młody i świeży wygląd. Linerase przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, przywrócenia gęstości i wygładzenia zmarszczek.Pozwala także zredukować wiotkość, rozstępy i blizny zanikowe. Skutecznie usuwa wszystkie niedoskonałości skóry wywołane procesami starzeniowymi lub czynnikami środowiskowymi. Kosmetyk zaliczany jest do preparatów medycznych i stanowi jedyny na rynku atelokolagen typu pierwszego w formie iniekcji przeznaczony do okolic twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i całego ciała. Zabieg najczęściej wykonują lekarze lub kosmetolodzy, którzy po odpowiednim przeszkoleniu dobierają dawkę preparatu i rodzaj podania. Terapia powinna składać się od dwóch do czterech zabiegów, a jej efekty uzależnione są od rodzaju skóry. W przypadku skór dojrzałych zabiegi należy wykonywać częściej. Pierwsze efekty to przede wszystkim odpowiednie napięcie skóry, rozświetlenie, które pojawia się już po kilku dniach.

Po serii zabiegów w widoczny sposób znikają drobne zmarszczki i ubytki skóry, a także zmniejszają się bruzdy i wiotkość. Efekty utrzymują się nawet do 18 miesięcy. Preparat kolagenowy w widoczny sposób poprawia wygląd. Pomaga zredukować rozstępy, blizny, a przede wszystkim zmarszczki i bruzdy. Wspomaga regenerację tkanki łącznej w skórze właściwej, nadaje jej blasku i elastyczności, a także odpowiednio nawilża i odżywia.