Poszukiwania domu jednorodzinnego w Kruszwicy

Uznaliśmy z żoną, że nie chcemy kupować mieszkania na kredyt. Było to zwyczajnie nie opłacalne, a przy obecnym stanie rynku i gospodarki państwa, również ryzykowane. Woleliśmy wyjechać zagranicę, popracować kilka lat i wrócić do kraju z gotówką na zakup mieszkania. Tak też zrobiliśmy, a teraz mogliśmy wreszcie kupić sobie wymarzony dom jednorodzinny. Chcieliśmy kupić dom w Kruszwicy, ponieważ jest to nasze rodzinne miasto i stąd pochodzimy.

Kupiliśmy dom jednorodzinny w dobrej cenie

domy jednorodzinne w kruszwicyZależało nam na tym, aby wybrać najlepszą ofertę cenową, ale także na tym aby dom spełniał nasze oczekiwania. Chcieliśmy kupić mały domek jednorodzinny, maksymalnie trzy pokojowy. Najlepiej żeby kuchnia i łazienka były już urządzone, a pokoje moglibyśmy zaaranżować według własnych pomysłów. Poszukiwania domu na sprzedaż rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: domy jednorodzinne w kruszwicy, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko znaleźliśmy kilka interesujących na ofert sprzedażowych. Szczególnie jeden dom bardzo nam się spodobał. Był to już częściowo urządzony, tak jak chcieliśmy, dom w Kruszwicy znajdujący się na przedmieściach miasta, ale z bardzo dobrym dojazdem do centrum. Dom był całkowicie remontowany zaledwie kilka lat temu. Była w nim wymieniana instalacja hydrauliczna i elektryczna, dlatego dom nie wymagał dodatkowych nakładów finansowych. Położony był na dość dużej działce, blisko parku i galerii handlowej. Do samej działki dochodziła asfaltowa droga dojazdowa, dlatego dojazd był bardzo praktyczny. Dodatkową zaletą wybranego przez nas domu było to, że był on dostępny od ręki w bardzo przystępnej, niskiej cenie. Cena za metr kwadratowy mieszkania była jedna z najlepszych na rynku. Od razu zadzwoniliśmy na podany przez nas numer telefonu i umówiliśmy się na spotkanie z dotychczasowymi właścicielami tego mieszkania.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Wybrany przez nas dom okazał się bardzo praktycznie i gustownie urządzony. Od razu byliśmy przekonani, że chcemy w nim zamieszkać. Podpisaliśmy umowę przedwstępną, a następnie w ciągu dwóch tygodni załatwiliśmy wszystkie formalności i podpisaliśmy umowę kupna – sprzedaży domu u notariusza. Teraz mogliśmy już zamieszkać w naszym nowym domu, który nam się tak bardzo podobał.