Ekologiczny serwetnik z drewna

Zbliżają się moje urodziny, jak co roku będę wyprawiać urodzinowego grilla dla rodziny i najbliższych znajomych. Impreza na świeżym powietrzu w czerwcu otwiera w mojej rodzinie sezon na grillowe spotkania. Od połowy maja wszystko planuje i szykuje listę zakupów.

Drewniane ozdobne serwetniki 

serwetnik drewnianyW tym roku zamówiłam u stolarza piękny duży drewniany stół wraz z dwoma ławkami do siedzenia. Chciałam aby wszyscy goście mogli wygodnie usiąść i biesiadować. Meble ogrodowe zamówiłam już w kwietniu, aby na początek czerwca były gotowe. Oprócz tego musiałam zakupić kolorowe ceratowe obrusy w modne owocowe wzory, kolorowe serwetki, ekologiczne jednorazowe talerzyki i kubki oraz drewniane sztućce. Chciałam też przyozdobić stół i ogród w którym będzie odbywała się impreza. Zdecydowałam się na zakup ekologicznych naczyń bo po tak licznej ilości gości nie chciałam późnym wieczorem stać przy zlewie i myć brudnych talerzy i szklanek. Wolę maksymalnie nacieszyć się obecnością rodzeństwa i przyjaciół siedząc na świeżym powietrzu do późnych godzin. Musiałam również rozejrzeć się za czymś do serwetek. Kiedyś wpadł mi w oko serwetnik drewniany, który teraz idealnie nadawałby się na stół. Serwetnik z drewna był bardzo nowoczesny a przy tym funkcjonalny. Pasował do mojej wizji eko grilla. By go znaleźć zaczęłam przeglądać sklepy internetowe, bardzo zależało mi na tym aby znaleźć taki sam egzemplarz. Po dłuższych poszukiwaniach udało mi się zamówić dwa takie serwetniki. Byłam bardzo zadowolona, teraz czekałam tylko na przesyłkę. Miałam nadzieję ze dojdą jeszcze przed garden party.

Moja impreza urodzinowa była jedną z najlepszych jakie pamiętam. Wszyscy świetnie się bawili i prawili mi komplementy dotyczące organizacji urodzin. Wszystkim spodobała się idea eko imprezy na której używamy drewnianych sztućców i papierowych talerzy.