Kto może uwodzić?

Chyba każdy z nas choć raz w życiu był uwodzony przez płeć przeciwną. Najczęściej następuje to w szkole, na imprezie, w pracy, czy nawet w przypadkowym miejscu. Najczęściej robią to mężczyźni, ale kobiety coraz chętnie zaczynają stawiać pierwsze kroki. 

Dlaczego chcemy uwodzić inne osoby? 

uwodzeniePrzede wszystkim należy wiedzieć, że takie zachowanie ma na celu przyciągnięcie partnera, lub partnerki. To typowo instynktowne zachowanie, dlatego u niektórych mało wykształconych z niskim ilorazem inteligencji, uwodzenie jest bardzo prymitywne. Jeżeli mężczyzna uwodzi kobietę, która się mu podoba, to z pewnością będzie miał większe szanse na powodzenie, jeżeli jej również będzie się wydawał atrakcyjnym. Faceci nie bez powodu dbają o swoje sylwetki chodząc na siłownie, czy kupując drogie samochody. Jest to dość prosty sposób na zaimponowanie kobiecie, ale wciąż sporo ich temu ulega. Inteligentną kobietę będzie pociągał w mężczyźnie intelekt, poczucie humory, bądź nawet wiedza. Uwodzić trzeba z klasą i przede wszystkim się nie narzucać, bo to skutecznie odstrasza. Niektórzy robią to po to, aby zaciągnąć kobietę na jedną noc do łóżka, a inni w ten sposób szukają kandydatki na żonę. W chwili uwodzenia nieważny jest cel, ale sposób w jaki się go prowadzi. Kobiety lubią komplementy, ale nie te tanie i wyświechtane, chcą być doceniane, a także słuchane. Mądry facet będzie wiedział jak podejść kobietę i dać jej to czego ona potrzebuje, czyli zainteresowania, wysłuchania, podziwiania i szacunku. 

Na rynku znajdziemy wiele kursów mających na celu nauczyć uczestników jak skutecznie uwodzić potencjalnych partnerów. Są to płatne zajęcia, na które każdy z nas może się zapisać. Uczestnicy nauczą się tam sposobu uwodzenia, ale nikt za nich nie zrobi pierwszego kroku.