Nowoczesny i pojemny chlebak z deską bambusową

Odpowiednie przechowywanie chleba przedłuża jego świeżość. Po zakupienie bochenka w piekarni lub sklepie, warto wyjąć chleb z foliowego worka i przełożyć do chlebaka. Zwłaszcza chlebak przykryty deską bambusową będzie odpowiedni do przechowywania pieczywa. Pomieści bułki, rogale i ciastka. Idealnie nadaje się także do domowych wypieków: makowców, drożdżówek i innych słodkości. Deska może pełnić podwójną funkcję, także nadaje się do krojenia.

Dwie funkcje chlebaka nakrytego deską z bambusa

chlebak z deską bambusowąPodstawową funkcją chlebaka jest przechowywanie pieczywa i ochrona przed zbyt szybkim wysychaniem. Świeże pieczywo będzie lepiej smakowało, gdy wyjmiemy je z foliowego worka i przełożymy do dużego pojemnika. Nowoczesny chlebak z deską bambusową ma także dodatkową funkcję. Ekologiczna drewniana pokrywka nadaje się równie dobrze do krojenia pieczywa, warzyw, owoców i innych prac w kuchni. To bardzo funkcjonalny przedmiot, w który warto się zaopatrzyć. Pokrywka w jednej chwili zmienia się w deskę do krojenia lub paterę do serwowania potraw i przekąsek. W ten sposób zawsze mamy pod ręką akcesoria kuchenne i korzystamy z nich wedle uznania. Wybór chlebaków z ekologiczną pokrywką jest duży. Można dobrać odpowiedni kolor do kuchennego wystroju. Są pojemniki metalowe z bambusową pokrywką. Mają też zróżnicowaną pojemność. Pomieszczą nawet duży bochen chleba razowego lub z własnego wypieku. Dodatkowo ułożymy w pojemniku świeże bułki, rogaliki i wypiekane ciasteczka. Makowce, babki i inne domowe ciasta będą długo nadawały się do spożycia, jeśli włożymy je do stylowego pojemnika. Takie opakowanie idealnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby. To bardzo praktyczny pomysł na upominek dla znajomych lub kogoś z rodziny. Ceny chlebaków z deską bambusową są zróżnicowane i zależą od pojemności.

Nowoczesne opakowania na chleb i pieczywo łączą w sobie różnorodne funkcje. Obok tradycyjnego zachowywania świeżości potraw, stają się deską do krojenia i podkładką do szykowania np. śniadania. Duży pojemnik na chleb przykryty deską z bambusa, może służyć również jako miejsce przyrządzania posiłków. Krojenie to kolejna funkcja pokrywki z drewna bambusowego. To wielofunkcyjne pudełko jest estetyczne, ciekawe i wyjątkowo trwałe. Zapewni świeżość pieczywa oraz domowych wypieków.