Nowoczesne bramki obrotowe

To nowoczesne, praktycznie rozwiązanie o szerokim zastosowaniu w różnego rodzaju sektorach i obiektach o zróżnicowanej specyfice. Przede wszystkim wpływa na komfort użytkowania danej przestrzeni, ułatwia organizację ruchu pieszych oraz ma wpływ na bezpieczeństwo. Nowoczesne produkty tego typu maja dodatkową możliwość połączenia z innymi elementami, jak alkomaty, co także w duży stopniu zwiększa ich zastosowanie.

Zastosowanie bramek oborotowych

bramka obrotowaTen nowoczesny produkt stanowi rozwiązanie bardzo funkcjonalne, które cieszy się popularnością w przestrzeniach użytku publicznego a także wśród właścicieli różnego rodzaju firm. Przede wszystkim bramki ułatwiają kierowaniem ruchem pieszych, stanowią także dodatkowe zabezpieczenie, z racji iż współpracują najczęściej z różnego rodzaju kartami, czy identyfikatorami, co oznacza, że przejście przez bramkę możliwe będzie dopiero po pozytywnym zatwierdzeniu przez system identyfikujący. Bramka obrotowa działa najczęściej w jedną stronę, możliwe jest jednak jej obustronne działanie. Wielu producentów przewiduje możliwość podłączenia dodatkowych akcesoriów jak kamery, czy grzejniki, które okazują się idealnym rozwiązaniem zwłaszcza podczas okresów chłodnych, zapewniając bramce płynne działanie. Z uwagi na swoje praktycznie zastosowanie urządzenia tego typu są bardzo często montowane w przestrzeniach takich jak stacje metra. Innym, powszechnym miejscem stosowania bramek są chociażby hale produkcyjne, gdzie jednocześnie organizują ruch osób wracających ze zmiany jak i zaczynających pracę oraz ułatwiają uzyskanie informacji dotyczących frekwencji osób na zmianie. Wysokie bramki obrotowe mają swoje zastosowanie głównie na lotniskach, gdzie standardy bezpieczeństwa są na wyższym poziomie.

Z uwagi na sposób działania tego rodzaju urządzeń, ich zastosowanie jest niemal nieograniczone. Są powszechnie wykorzystywane w różnego rodzaju przestrzeniach, tak samo użytku publicznego jak i różnego rodzaju firmach. Dzięki odpowiedniemu systemowi ułatwiają organizację ruchu pieszych a także kontrolę nad przepływem osób wchodzących oraz wychodzących do danego obiektu. Bardzo często bramki stosowane są na stacjach metra, różnego rodzaju biurowcach, czy halach produkcyjnych a także na lotniskach, jako wysokie bramki.