Najlepsze uchwyty na telefon do samochodów

Jeżdżąc samochodem do pracy, szkoły na zakupy czy gdziekolwiek indziej niejednokrotnie pewnie zdarzyło nam się odebrać telefon. Jeśli umiemy go znaleźć na siedzeniu pasażera lub co gorsza w torebce to jeszcze jest mały problem. Gorzej jeśli telefon bez ustanku dzwoni, my jesteśmy na drodze, na której nie możemy się zatrzymać, a telefonu nie umiemy zlokalizować. Wtedy nie zawodny okaże się uchwyt magnetyczny do samochodów, a takich na rynku z akcesoriami do aut jest bardzo dużo.

Cena magnetycznych uchwytów samochodowych

uchwyty samochodowe magnetyczneDla naszego bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem powinniśmy mieć zamontowany uchwyt na telefon. Łatwe w montażu, a zarazem bardzo uniwersalne są uchwyty samochodowe magnetyczne aluminiowe. Takie, które montujemy na kratce wentylacyjnej, dzięki czemu montaż i demontaż jest banalnie prosty. Mocne magnesy tego uchwytu utrzymają telefon nawet o wadze 300 gram i na najbardziej dziurawej drodze. Aluminiowy uchwyt pokryty jest specjalnym silikonem w miejscu, w którym styka się z telefonem. Niektóre uchwyty można montować na desce rozdzielczej lub na szybie. Takie mają zastosowanie także dla urządzeń GPS. Konstrukcja uchwytu umożliwia jego obrót nawet o 360 stopni. Kąt nachylenia jest z możliwością regulacji. Obecnie w sklepach z akcesoriami do samochodów mamy różne modele i wzory takich uchwytów. Najbardziej popularne są uchwyty okrągłe lub podłużne. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, najlepszej jakości uchwyty potrafią utrzymać telefon zapewniając mu bezpieczeństwo. Najbardziej wyboiste drogi nie powinny zaburzać stabilności takiego uchwytu. Dostępność kolorów i fasonów jest bardzo duża. Czarne, złote, srebrne, a nawet niebieskie i inne, sprawiły, że każdy użytkownik znajdzie na pewno jakiś dla siebie.

Każdy kierowca, a w szczególności taki którego praca związana jest z jazdą samochodem powinien mieć zamontowany uchwyt na telefon. Dostawca, kurier czy taksówkarz nie wyobrażają sobie pracy bez magnetycznego uchwytu samochodowego. Takie urządzenie ułatwia odbiór telefonu kiedy ktoś do nas dzwoni podczas jazdy. Jedną ręką odbierzemy i przełączymy na głośnik, bez podnoszenia i trzymania telefonu przy uchu co jest niebezpieczne i zabronione podczas prowadzenia samochodu. Bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze.