Bezpieczna i wygodna kołyska dla dzieci

Kiedy na świat ma przyjść nasze dziecko kupujemy wyprawkę i dbamy, by wszystkie rzeczy były w niej najwyższej jakości. Śpioszki, smoczki, kaftaniki, pościel, łóżeczko lub kołyska. To wszystko musi się znaleźć w każdym pokoju dziecięcym jeszcze przed narodzinami dzidziusia. Oczywiście wszystko bezpieczne i z odpowiednimi certyfikatami, tak by naszemu dziecku nie groziło niebezpieczeństwo.

Kołyski Milly Mally zapewniają komfort usypiania

milly mally kołyskaNajwiększą zaletą kołysek jest ich funkcjonalność oraz praktyczność. Dzięki zamontowanym kółkom możemy ją przemieszczać w dowolne miejsce domu. Jest to ogromne ułatwienie w momencie kiedy mamy duży dom lub mieszkanie i chcemy by dziecko było zawsze obok nas. Niektóre kołyski są przeznaczone dla dzieci od urodzenia aż do ukończenia około 5-6 miesięcy, czyli do wieku kiedy dziecko zaczyna się przekręcać lub nawet siadać. Firmowa Milly Mally kołyska ma wbudowaną karuzelę z miękkimi zabawkami. Do niej dołączony jest pilot, dzięki któremu rodzice mogą sterować oświetleniem, pozytywką oraz wibracjami karuzeli. Kołyska ma dodatkową zaletę w postaci opuszczanej bocznej ścianki, dzięki czemu łatwiej możemy przewinąć dziecko. Każda kołyska wyposażona jest w winylowy materacyk oraz zdejmowaną pościel. Większość z kołysek mają dodatkową półkę oraz pojemniczki na różnego rodzaju akcesoria potrzebne przy malutkim dziecku. Wszystkie kołyski firmy Milly Mally mają regulację wysokości na czterech poziomach.

Kołyski dla dzieci przeznaczone do maksymalnej wago 0-8 kg są bezpieczne i wygodne. Cechują się także prostą obsługą. Każde dziecko będzie na pewno wygodnie spało w mięciutkiej kołysce. Dodatkowe miejsce na przechowywanie akcesoriów dziecięcych przyciągają rodziców do zakupu kołyski nawet zamiast łóżeczka.