Potrzebowałem fachowego dietetyka

Ostatnio bardzo mocno mi się utyło. Nie była to jednak moja wina. Po prostu lekarz przepisał mi takie leki, po których bardzo mocno się tyje i jeśli chce się tego uniknąć najlepiej jest od początku leczenia trzymać odpowiednią dietę. Ja trochę to zaniedbałem i teraz potrzebuję bardzo dobrego dietetyka, który wyprowadzi moją wagę na prosto. Zawsze byłem bardzo szczupły i z dodatkowymi kilogramami po prostu źle się czułem.

Gdzie w Mielcu znajdę dobrego dietetyka?

fachowy dobry dietetyk - mielecPotrzebowałem dietetyka, który naprawdę zna się na rzeczy i umie dopasować dietę do moich problemów zdrowotnych, a nie takiego który po prostu zaleci mi co mam jeść, żeby nie tyć. W moim mieście było wielu dietetyków, dlatego postanowiłem poszukać o nich opinii pacjentów, żeby zorientować się kto jest profesjonalny i fachowy. Wpisałem w wyszukiwarkę internetową frazę: fachowy dobry dietetyk – mielec i zacząłem przeglądać wyniki. Zdecydowałam, że muszę skorzystać z usług lekarza dietetyka, a nie z kogoś kto tylko zrobił kurs na dietetyka. Znalazłam kilku renomowanych lekarzy dietetyków w moim mieście. Wśród opinii szczególnie pozytywne recenzje zbierał jeden z nich. Postanowiłem zapisać się do niego. Udało mi się trafić, że ktoś akurat zrezygnował z wizyty i nie musiałem długo czekać. Na wizycie lekarza najpierw zebrał ze mną wywiad zdrowotny. Następnie zalecił mi dodatkowe badania, które musiałem wykonać przed następną wizytą. Dopiero, kiedy przyszedłem do niego z kompletnymi wynikami badań zaczął przygotowywać dla mnie odpowiednią dietę. Było widać, że to prawdziwy fachowiec, który dopiera sposób leczenia indywidualnie do każdego pacjenta. Na kolejnej wizycie otrzymałem od niego odpowiednie zalecenia. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył i powiedział jak się stosować do jego zaleceń. Miałem zgłosić się na kontrolną wizytę za 5 tygodni, a jeśli wystąpią niepokojące objawy mogłem przyjść do gabinetu, w każdej chwili bez zapisu.

Na szczęście nie było takiej potrzeby. Dieta, którą mi zalecił była bardzo dobra. Szybko zacząłem gubić zbędne kilogramy. Mimo, że stosowałem dietę odchudzającą nie czułem się głodny. Po tym można poznać, że dieta jest dobra i dopasowana do pacjenta, a zlecił ją prawdziwy fachowiec. Bardzo się cieszę, że trafiłem na profesjonalistę, który jest nie tylko dietetykiem ale przede wszystkim lekarzem.