Poszukiwania spódnicy z tiulu dla niemowlaka

Niedawno urodziło mi się z mężem pierwsze dziecko. Po kilku tygodniach od porodu postanowiliśmy zrobić sobie pamiątkową sesję zdjęciową u fotografa. Postanowiliśmy zakupić w tym celu specjalne stroje. Wymarzyłam sobie, że nasza córka podczas sesji zdjęciowej będzie miała na sobie tiulową spódniczkę. Wydawało mi się to idealnym strojem dla takiego małego szkraba jakim była. Musiałam znaleźć tylko odpowiednią spódniczkę, w tak małym rozmiarze. 

Gdzie można kupić spódniczki dla niemowląt?

wyjątkowa spódniczka dla niemowlaka tiulowaByłam w dwóch sklepach z odzieżą dziecięcą, ale nie mogłam znaleźć nic ciekawego. W jednym z nich usłyszałam od uprzejmej sprzedawczyni, że trochę nie sezon na takie spódniczki, ponieważ zbliża się jesień i większość rodziców nie kupuje takich letnich rzeczy, dlatego sklep ich nie sprowadza. Poleciła mi, abym poszukała czegoś online. Po powrocie do domu wpisałam w wyszukiwarkę internetową frazę: wyjątkowa spódniczka dla niemowlaka tiulowa i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam to czego szukałam. Delikatna tiulowa spódniczka, którą można założyć na body lub pajacyki. Była wykonana na gumce, dlatego w razie konieczności przewijania niemowlęcia, była bardzo prosta do założenia bądź zdjęcia. Według producenta spódniczka była wykonana z wysokojakościowego tiulu, który można było prać w pralce w niskich temperaturach. Ponieważ niemowlęta łatwo się brudzą nie wątpiłam, że możliwość prania w pralce rychło się przyda. Spódniczka prezentowała się naprawdę wyjątkowo. Była zdobiona sypki brokatem. Trochę obawiałam się czy brokat nie będzie się sypał albo nie spierze się w praniu, ale zawsze miałam gwarancję na ubranko. Pod spodem tiul był osłonięty specjalną delikatną podszewką, dzięki czemu materiał nie ocierał delikatnego ciała niemowlęcia. Taka spódniczka pasuje zarówno jako wyjątkowa stylizacja na specjalne okazje, jak i praktyczne ubranko na zwyczajny, niedzielny spacer.

Postanowiłam zakupić spódniczkę. To był bardzo dobry wybór. Byłam z niej bardzo zadowolona. Córka podczas sesji prezentowała się imponująco. Spódniczka była bardzo praktyczna i trwała. W trakcie prania w ogóle się nie zniszczyła. Materiał nie zmierził się ani kolory nie wyblakły. Ubranko było bardzo wygodne, również dla niemowlęcia, które jak wiadomo ma swoje potrzeby.