Choker hitem sezonu

Eleganckie stylizacje od jakiegoś czasu znów są w modzie. Zarówno panowie, jak i panie, coraz bardziej dbają o swój wygląd. Często wiąże się to z wykonywanym przez nich zajęciem zarobkowym. W końcu wizerunek w wielu sytuacjach ma duże znaczenie. Mężczyźni mają nieco ułatwioną sytuację, jak chodzi o wybór stylizacji. Wystarczy im koszula, garnitur lub eleganckie spodnie i marynarka. Panie mają o wiele większe pole do popisu, co może okazać się znacznym utrudnieniem. 

Chokery ozdobią damską szyję

złoty chokerOd lat elegancja jest czymś, co nie przemija wraz z trendami. Obecnie jest ona coraz mocniej promowana, głównie ze względu na to, że wielu z nas jest zmuszonych do dbania o swój wizerunek w związku z wykonywaną przez siebie pracą lub prowadzonym biznesem. Mężczyźni nie mają trudnego zadania, kiedy chcą wyglądać profesjonalne. Z kobietami jest nieco inaczej. Warto zaznajomić się z damskim dress codem, żeby wiedzieć, co wypada w danych sytuacjach na siebie włożyć, a czego nie. W mniej formalnych sytuacjach kobiety mogą sobie pozwolić na eleganckie dodatki. Prawdziwym hitem w tym sezonie jest delikatny, złoty choker, który sprawdzi się nie tylko na randce, ale też na bardziej oficjalnej kolacji lub spotkaniu. Oczywiście im bardziej oficjalna sytuacja, tym choker powinien mniej się rzucać w oczy. Chokery są wyjątkowe ze względu na to, pięknie podkreślają kobiecą szyję. Dodają uroku każdej sukience czy też eleganckiej bluzce. W sklepach możemy przebierać wśród naszyjników, które mniej lub bardziej rzucają się w oczy. Warto odpowiednio dopasować je do całej stylizacji. Chokery pasują przede wszystkim kobietom szczupłym, które mają dosyć długą szyję. Im choker jest szerszy i większy, tym bardziej może skracać szyję, co niekoniecznie wygląda korzystnie. Chokery mogą być pojedyncze, i te najlepiej sprawdzają się w tych eleganckich stylizacjach lub podwójne. 

Biżuteria jest ważnym dodatkiem również w eleganckich stylizacjach, które w dzisiejszych czasach stają się coraz popularniejsze. Musimy jednak uważać, żeby dany naszyjnik czy kolczyki nie były zbyt krzykliwe i żeby odpowiednio pasowały do oficjalnych okazji. W tym sezonie bardzo popularną ozdobą na szyję są chokery. W sklepach dostępnych jest całe mnóstwo ich wariantów, z których każdy może wybrać coś dla siebie.