Zabawny fartuch na dzień babci

Styczeń to czas kiedy na czekają na nas święta obchodzone praktycznie przez każdego z nas. Dzień babci i dziadka, które obchodzimy 21 i 22 stycznia są bardzo fajnymi świętami, które dają nam okazję odwiedzić naszych dziadków i podziękować za to, że są. Co roku jednak pojawia się ten sam problem. Co kupić dziadkom w prezencie?

Fartuch kuchenny dla gospodyni

zabawne fartuchy kuchenneZ dziadkiem raczej nie mamy problemów, ponieważ lubi dostawać różnego rodzaju rzeczy do majsterkowania. Zawsze mamy problem z babcią, ponieważ kwiatów ma w domu mnóstwo, a czekoladek i słodyczy nie je z powodu cukrzycy. Dlatego w tym roku znaleźliśmy rozwiązanie jakim są zabawne fartuchy kuchenne. W internecie jest mnóstwo wzorów i kolorów takich fartuchów. Dodatkowo zabawne teksty świetnie się sprawdzą w przypadku, kiedy babcia ma poczucie humoru. Moja ma go bardzo dużo. Postanowiliśmy dokonać zamówienia, oczywiście w odpowiednim rozmiarze. Trochę czasu zajęło nam, który wzór i tekst wybrać, ale w końcu po głosowaniu udało się dojść do porozumienia. Kolor niebieski, ponieważ to ulubiony babci, a tekst nawiązujący do święta, które obchodzimy. Mam nadzieję, że prezent się babci spodoba. W końcu babcia kucharka, praktycznie cały czas siedzi w kuchni i gotuje nieziemskie przysmaki, że trudno się oprzeć, żeby nie spróbować. Fartuszek kuchenny na pewno jej się przyda. Myślę, że jest to fajne rozwiązanie dla tych co nie wiedzą co moją zamówić. Oczywiście pod warunkiem, że Wasze babcie lubią gotować. Bo jak nie lubią spędzać czasu w kuchni to zamówienie takiego fartucha to raczej niewypał. Zresztą zabawne fartuchy kuchenne sprawdzą się nie tylko na dzień babci, ale w prezencie dla każdej gospodyni, która uwielbia eksperymentować w kuchni. Śmieszny napis, czy rysunek na pewno rozbawi osobę obdarowywaną i będzie pamiątką na jakiś czas. Wiadomo, że czas przydatności zależy od stopnia i częstotliwości użytkowania. 

My już przekazaliśmy babci i dziadkowi ich prezenty. Obydwoje byli zachwyceni otrzymanymi podarunkami. Oczywiście babcia od razu założyła fartuszek i pobiegła do kuchni dokończyć przysmaki jakie przygotowała z okazji dnia babci i dziadka dla swoich wnuczków. Fajnie, że udało nam się znaleźć coś praktycznego, co zarazem jest świetną pamiątką. I wywołało uśmiech na twarzy babci.