Elegancka porcelana marki ,,Karolina”

Długo myślałam nad tym, jaki prezent urodzinowy podaruje swojej mamie. W zasadzie, to ona wszystko już ma. Po dłuższym zastanowieniu, doszłam do wniosku, że przecież mama zawsze marzyła o porcelanowym serwisie marki ,,Karolina”. Urodziny są już w przyszłym tygodniu, więc czasu nie pozostało za wiele. Zamierzam jeszcze dziś zamówić taki serwis do kawy na stronie sklepu online  z porcelaną. Mam tylko nadzieję, że ceny nie okażą się kosmiczne, gdyż posiadam niewiele oszczędności.

Bogata oferta zastawy porcelanowej w sklepie online

porcelana karolinaWłaśnie weszłam na stronę sklepu internetowego z porcelana marki ,,Karolina”. Jestem zaskoczona tym, że wybór jest naprawdę szeroki. Znalazłam aż piętnaście atrakcyjnych serwisów do kawy wykonanych z kremowej porcelany. Kremowa porcelana zawsze mamie się najbardziej podobała, dlatego nie jestem zainteresowana innym odcieniem. Ja wolałabym serwis z białej porcelany, bo uważam że jest bardziej szykowny i elegancki. Mama natomiast twierdzi, że kremowa porcelana posiada w sobie głębie i niezwykłe ciepło, dzięki czemu kawa smakuje inaczej – lepiej. Jeśli chodzi o ceny serwisów, to porcelana Karolina należy do jednej z droższych marek. Wcale mnie to nie dziwi, bo jest to bardzo znana marka na całym świecie. Porcelana ,,Karolina” słynie z niezwykłej trwałości, niebanalnych kształtów i wytwornego zdobienia. Znalazłam dla mamy serwis w tradycyjny stylu, z lekkim zdobieniem w postaci małych kwiatuszków. Serwis ten wygląda niezwykle kunsztownie i subtelnie. Sądzę, że mama będzie zachwycona. Co mnie cieszy, akurat ten komplet porcelany objęty jest promocją i zamiast pięciuset złotych, zapłacę tylko trzysta osiemdziesiąt złotych. W skład serwisu wchodzi pięć filiżanek ze spodkami, dzbanek do kawy i pięć talerzyków deserowych. W dodatku, przesyłka jest darmowa.

Przesyłka ma przyjść w ciągu najbliższych dni. Zapłacę dopiero przy odbiorze, bo muszę najpierw sprawdzić, czy wszystkie elementy serwisu porcelanowego są w całości. Nie mam zamiaru później odsyłać rozbitego talerzyka. Jeżeli serwis okaże się inny, niż zamawiałam, wtedy od razu kurier zabierze przesyłkę. Tak będzie najwygodniej, bo nie chcę robić sobie dodatkowych problemów. Porcelana jest bardzo krucha i należy zachować szczególną ostrożność przy jej transporcie.