Niezawodna pomoc projektanta

Od dziecka marzyłam o tym, żeby mieszkać w domu jednorodzinnym. Zbieraliśmy więc z mężem przez ostatnie lata pieniądze, żeby móc wybudować dom, biorąc jak najmniejszy kredyt. W końcu doczekałam się budowy domu, który właśnie jest na wykończeniu. Działkę, która idealnie spełniała nasze oczekiwania, znaleźliśmy w okolicach Łodzi. Mieści się ona blisko lasu, na czym bardzo mi zależało. Po latach mieszkania w mieście, mamy w końcu ciszę i spokój. 

Wspólne projektowanie wnętrza domu

projektant wnętrz łódźBudując dom, na który czeka się całymi latami, zazwyczaj chcemy urządzić tak, żeby był on jak najwyższej jakości. Doświadczam tego teraz na własnej skórze. Całe życie mieszkałam bowiem w bloku, w mieście. Teraz będę miała dom w pięknej okolicy, położonej niedaleko Łodzi. Jesteśmy w trakcie wykańczania budynku i niedługo zajmiemy się aranżacją wnętrz. Ich wygląd jest kluczowy, bo wpływa nie tylko na nasze codzienne funkcjonowanie, ale też na nasze samopoczucie. Nie mam zbyt dużej wiedzy na temat profesjonalnej aranżacji wnętrz, dlatego postanowiłam wesprzeć się profesjonalistami. Zależało mi na tym, żeby nasz dom urządzał dobry projektant wnętrz łódź, na szczęście, jest miastem, w którym jest spory wybór biur projektowych. Trafiłam do jednego z nich z polecenia mojej znajomej. Obecnie, więc, planuje wygląd poszczególnych pomieszczeń z bardzo doświadczonym projektnantem, który zaskakująco trafnie odczytuje moje pomysły na wnętrza. Szybko wyczuł styl, w którym się najlepiej czuje i właśnie w takim stylu doradza mi urządzenie całej przestrzeni. Wnętrza będą więc utrzymane w jasnej tonacji, ale z zachowaniem przytulnego klimatu. Będzie w nich wiele naturalnych odcieni oraz naturalnych materiałów. Zależało mi też na tym, żeby we wnętrzach pojawiło się sporo zieleni. Uważam, że taka zieleń mocno uspokaja i pozwala lepiej funkcjonować na co dzień. 

Projektowanie wnętrza mojego własnego, nowego domu sprawia mi mnóstwo radości. Co prawda nie robię tego sama, tylko przy pomocy profesjonalnego projektanta wnętrz, ale radość dzięki temu jest jeszcze większa. Mam bowiem świadomość, że całość będzie idealnie zaplanowana. Tym bardziej, że zatrudniłam naprawdę renomowanego w Łodzi projektanta z dużym doświadczeniem. Doświadczenie to odczuwam na każdym kroku naszego projektu.