Nasza fotografia ślubna w Rzeszowie

Zbliża się termin mojego wymarzonego ślubu. Wraz z narzeczonym mieszkamy w Rzeszowie, przywiązujemy bardzo dużą uwagę do zdjęć. Mają dla nas bardzo duże znaczenie, zatrzymują chwile, które są tak ulotne. Zdecydowaliśmy, że wybór fotografa jest najbardziej czasochłonnym zadaniem ze względu na to, że oboje jesteśmy pasjonatami fotografii. 

Test na najlepszą fotografię ślubną w Rzeszowie

fotografia ślubna rzeszówCzas przygotowań ślubnych jest czasem radosnym, ale również pełnym wyzwań. Trzeba sprostać wielu zadaniom, realizować swoje pomysły na ten piękny dzień, by uczynić go w pełni wyjątkowym. Poszukiwanie dobrego fotografa na ślub, w tak dużym mieście jak Rzeszów nie jest łatwym zadaniem. Musieliśmy stworzyć jakiś plan działania. Zaczęliśmy od przeglądania portali społecznościowych, by zorientować się wśród znajomych, kogo polecają i jakie mają wrażenia związane ze współpracą z fotografami z Rzeszowa. Zajmujemy się hobbystycznie fotografią. Aktualnie z racji tego, że szukamy fotografa na ślub szczególnie interesuje nas fotografia ślubna Rzeszów jest pięknym miastem i można znaleźć tu wiele ciekawych miejsc do sesji ślubnych. Długo nie mogliśmy dojść do kompromisu co do fotografa, który miałby podjąć się tego zdania. Mnóstwo spotkań, wypitych kaw w kawiarniach, przeglądanych portfolio i cały czas brak decyzji. Zmęczona poszukiwaniami zadecydowałam, że z przejrzanych wcześniej portfolio wybierzemy kilka najlepszych naszym zdaniem zdjęć i na odwrocie fotografii zapiszemy wszystkie za i przeciw. Narzeczony zgodził się na taki układ, czas naglił ślub coraz bliżej. Wieczorem z termosem pełnym herbaty usiedliśmy na tarasie, zaczęliśmy analizować… i udało się zdecydowaliśmy się na fotografa ślubnego, który naszym zdaniem był prawdziwym pasjonatem, a na tle całego Rzeszowa zdecydowanie się wyróżniał. 

Fotograf spełnił nasze wszystkie oczekiwania, pogoda również dopisała a plener w Rzeszowie, który wspólnie wybraliśmy okazał się najpiękniejszym miejscem jakie mogłam sobie tylko wymarzyć. Zdjęcia zatrzymały te wspaniałe momenty, na których byliśmy tak piękni i tak szczęśliwi. Profesjonalne rady, sympatyczna atmosfera przy wykonywaniu zdjęć zapadły nam głęboko w sercach.